Hakkımızda

metasoft

Metasoft Bilgisayar Bilgi İşlem Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. Faliyetlerine 2000 yılında başlamış olup 14 yıllık Bilgi İşlem tecrübesine sahiptir. Metasoft Bilgi İşlem Hizmetleri, Yazılım , Proje Geliştirme , Danışmanlık ve Eğitim konusunda faaliyet göstermektedir. Metasoft, deneyimli kadrosu ve ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) bilgi birikimiyle Üretim, Ticari, Hizmet ve Hastane Otomasyonu vb. konularda faaliyet gösteren orta ve büyük ölçekli kuruluşlara yönelik anahtar teslimi komple çözümler üretmektedir. 

Metasoft yazılım ekibi Anadolu Üniversitesi, Osmangazi Üniversitesi ve Eskişehir Sanayi Odası işbirliği ile kurulan Teknopark içerisinde faaliyetini sürdürmektedir. Metasoft çalışmalarını Üniversite öğretim görevlileri ile paylaşarak bilimsel çerçevede sürdürmektedir. Metasoft'un verdiği tüm hizmetlerde en önemli unsur hizmet kalitesidir. Şirketin misyonu kaliteli, artı değerleri olan özel, güvenilir ve bütünleşik çözümler üretmektir. Metasoft'un vizyonu ise bilgi ve deneyimlerimizi tüm dünya insanları ile paylaşmaktır.

Metasoft'un hedefi; müşterilerimize teknolojinin son imkanlarını sunmak , konusunda teknolojinin getirdiği avantajlar ile rakiplerinin önüne geçmesini sağlamak ve müşterilerimizle birlikte gelişmektir. 

Metasoft sektörünün lider kuruluşları olan Microsoft, Arena, Compaq, Hewlett Packard, Epson, Mitac, Fujitsu-Simens, Vestel, Bardes, S&T, Bilden gibi firmaların Eskişehir bayisidir.Dell
Hp
mobge
intel
  • Copyright © 2000 Metasoft
  • Teknoloji Bul. Teknoloji Gelistirme merkezi Metasoft Binasi / Eskisehir
    Sirket Müdürleri: Mehmet TASKIN - Ugur BALIK
  • Telefon: 0 222 236 05 07 Fax: 0 222 236 13 96
    Sirket Sermayesi: 1.100.000,00 TL
  • bilgi@metasoft.com.tr
  • Webmaster : Ibrahim Çamursoy