Donanımlarımız

METASOFT

DonanımlarımızKimlik Tarama Sistemi (ISS): Hastaların hasta kabul biriminde kayıtları sırasında resmi belgelerindeki fotoğrafların taranarak bilgi kartına kaydedilmesini sağlayan bir sistemdir. Amacı, kayıtlı hastaların kimlik ve kurum bilgilerinin yanı sıra resimlerinin de sisteme kaydedilmesini sağlamaktır. KTS sayesinde hastanın sonraki ziyaretlerinde gerçek kimliği doğrulanarak yanlış ve yanıltıcı işlemlerin önüne geçilmektedir.

KIOSK: Hastaların daha önce kendilerine verilmiş olan kimlik barkodlarını cihaz üzerindeki barkod okuyucuya okutarak veya ekrandaki numaratör sistemi üzerinden TC kimlik numaralarını yazarak sisteme giriş yapmalarını kolaylaştıran bir sistemdir.

Hasta Tanıma ve Yönlendirme Sistemi (HTS): Hasta tanıtım kartı, kimlik barkodu veya elektronik kimlik ile hastaların kabul, kayıt ve diğer işlemlerini gerçekleştiren ve sonuçları hakkında bilgi veren modüler bir yazılım ve donanım projesidir. Sesli yönlendirme fonksiyonu da hedeflenmiş olup görme engelli, okuma yazma bilmeyen ve yaşlı hastalar için kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Hastanelerde yaşanan kuyruk problemleri ortadan kaldırılmıştır.

Kullanım Alanları:

Hasta Karşılama ve Yönlendirme
Röntgen Kabulü ve Yönlendirme
Personel Devam Kontrolü
Yemekhane ve Benzeri Geçiş Kontrol Sistemleri
Herhangi bir soru sormak için arayın

0 222 236 05 07

Teklif Al

Yazılım Geliştirme Araçlarımız


İletişim

Yesiltepe Mh. Ismet Inonu 2 Cd. Anadolu Universitesi Yunus Emre Kampusu Teknoloji Bahcesi No: 6 Tepebaşı ESKİŞEHİR TÜRKİYE

© METASOFT. Her hakkı saklıdır. Burak Can KORTAN tarafından tasarlanmıştır.